PRACA W HISZPANII

We współpracy z naszymi partnerami w Hiszpanii oferujemy różne pozycje w branży turystycznej. W ofercie istnieje możliwość zatrudnienia na stałym lądzie lub na wyspach.

Pozycje

  • animator sportowy
  • animator sportowy-instruktor fitness
  • animator do dzieci
  • dance animator
  • all-rounder
  • animator tancerz
  • kelner

Miejsce pracy

  • Wyspy Kanaryjskie (Gran Canaria, Lanzarotte, Feuerteventura, La Palma, Teneryfa)
  • Baleary (Majorka, Minorka, Ibiza)
  • Tarragona (miejsce pracy kelnerów)

Obowiązki pracowników

Animator do dzieci

  • organizowanie programu dla dzieci w mini klubie, na plaży, przy basenie itd.
  • organizowanie wieczornej animacji dla najmłodszych (mini disco, karnawał, przedstawienia dziecięce) we współpracy z pozostałymi animatorami i pod nadzorem szefa animatorów
  • czynny udział w przedstawieniach wieczornych

Animator sportowy/instruktor aerobiku, fitnessu itp.

  • organizowanie gier i konkursów sportowych w różnych dyscyplinach (siatkówka plażowa, piłka nożna, tenis, ping pong, piłka wodna, boccia, rzutki, aerobik, wodna gimnastyka, stretching, taebo itd.) w zależności od indywidualnych umiejętności oraz możliwości oferowanych przez hotel.

All-rounder

  • aktywny udział we wszystkich zajęciach, zabawach z dziećmi, konkursach sportowych oraz programach wieczornych

Szef Animatorów

  • układa i organizuje cały program animacyjny we współpracy z jego grupą animacyjną
  • ponosi odpowiedzialność za program animacyjny przed dyrekcją hotelu
  • przydziela zadania i pracę pozostałym animatorom
  • nadzoruje pracę i zajęcia prowadzone przez animatorów
  • moderuje program wieczorny w różnych językach
  • wymagane jest doświadczenie

Animator Tancerz

  • udział w tanecznych przedstawieniach, pokazach, etc.
  • udział w niektórych dziennych zajęciach animacyjnych

Kelner

  • przyjmowanie zamówień
  • dbanie o porządek na sali

Języki

Wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Osoby ubiegające się o stanowisko kelnera: komunikatywny angielski + podstawowy hiszpański

Dodatkowe wymagania stawiane pracownikowi

  • motywacja i ochota do pracy z ludźmi
  • pozytywne nastawienie do dzieci i sportu
  • komunikatywność i odpowiedzialność
  • zdolności organizacyjne

Zarobki

  • Są ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia, dyspozycyjności i znajomości języków obcych.

Czas podpisania umowy

Umowę podpisuję się na okres 3, 4, 5, 6, 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Czas pracy

8-10 godzin dziennie, z przerwami, w różnych porach dnia (w zależności od grafiku zajęć animacyjnych, które dany hotel proponuje turystom), 6 dni w tygodniu, jeden dzień wolny

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zakwaterowanie i wyżywienie jest zapewnione przez pracodawcę w hotelu lub w apartamentach znajdujących się w pobliżu hotelu. Pracownicy zazwyczaj mieszkają w pokojach dwu- lub trzyosobowych z osobami tej samej płci.
Trzy posiłki dziennie oraz napoje (bezalkoholowe) są zapewnione nieodpłatnie we wszystkich hotelach.

Miejsce pracy jest wybierane przez agencję w Hiszpanii na podstawie profilu i kwalifikacji kandydata oraz ich dopasowania do teamu animacyjnego. Nie możemy zagwarantować, że pary bądź grupy będą pracowały razem w jednym hotelu.

Bilety lotnicze

Bilet lotniczy rezerwuje indywidualnie każdy pracownik. Nasza agencja może udzielić informacji, gdzie można znaleźć tanie bilety lotnicze.

Casting

Kandydaci mogą starać się o oferty pracy na drodze rekrutacji pozacastingowej lub poprzez udział w jednym z castingów, na którym hiszpańscy pracodawcy wybiorą kandydatów.
Dokładne daty oraz miejsca castingów będą podawane na bieżąco na stronie Castingi.

Koszt wyjazdu

Opłata za tłumaczenie dokumentów 984 PLN (z VAT).

Szczegóły w dokonywaniu płatności

Opłata za tłumaczenie dokumentów na konto firmy Pro-Staff Polska PO PODPISANIU UMOWY.
Numer rachunku:
Prostaff Ewa Kurdziel
Nr.: 14 1910 1064 2604 3977 4121 0001
Przy dokonywaniu wpłaty prosimy podać pełne imię i nazwisko.

Dodatkowe wydatki

Kieszonkowe na pierwszy miesiąc pobytu.

Jak dokonać zgłoszenia

Informacje dla kandydatów

Zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie sprawia, że cała Państwa wypłata zostaje w Waszej kieszeni! Ponadto praca ta daje możliwość nawiązania kontaktów z ciekawymi ludźmi oraz poprawienia znajomości języków obcych. To tylko nieliczne korzyści jakie możecie Państwo zyskać dzięki pracy w branży turystycznej!

Następny artykuł: PRACA W GRECJI

Firma:

Siedziba: Łużycka 15,
59-900 Zgorzelec

Biuro rekrutacyjne:

668 183 362 biuro@prostaff.pl

Polecamy odwiedzić:

www.PROSTAFF-EVENTY.pl