CD Mini Disco

Najpopularniejsze animacyjne piosenki dla dzieci, które usłyszycie podczas wakacji w każdym zagranicznym kurorcie.

Na naszym CD Mini Disco znajdziecie w jednym miejscu 20 piosenek dziecięcych znanych zarówno dzieciom jak i rodzicom z dyskotek dla najmłodszych.
Mini Disco, organizowane przez animatorów w zagranicznych hotelach jest bardzo popularne wśród dzieci, ponieważ do każdej piosenki dostosowana jest prosta i zabawna choreografia (dzieci uczą się jej szybko w tańcach z animatorem).
Na płycie znajdują się najpopularniejsze hity, takie jak " Veo, Veo", "Hokey Cokey", "Superman" czy "Kaczuchy". Są one niezastąpionym elementem każdego przyjęcia i każdej zabawy dla dzieci.
Piosenki są wykonane w większości w języku angielskim, co - dzięki bardzo prostym tekstom - pomaga najmłodszym uczyć się języka obcego. Dzieci bardzo szybko zapamiętują słówka i frazy z piosenek dlatego płyta przyda się także lektorom i nauczycielom języka angielskiego!
W końcu nauka przebiega najskuteczniej podczas zabawy:)

Cena: 45 zł + koszt wysyłki

CD Club Dance

Hity, które podczas wakacji poznacie jako tańce klubowe!

Na naszym CD z tańcami klubowymi znajdziesz 21 utworów w najpopularniejszych rytmach wakacyjnych.
"Clubdance" to z języka angielskiego taniec, który wykonuje się zgodnie z określoną choreografią w grupie. Jest to jedna z najważniejszych form animacji czasu wolnego w hotelach zagranicznych - i zdecydowanie najbardziej popularna wśród turystów!
Tańce klubowe są bardzo lubiane nie tylko przez dorosłych, ale także przez młodzież i dzieci.
Każdej piosence przyporządkowana jest prosta i rytmiczna choreografia, którą animatorzy powtarzają codziennie na zakończenie programu.
Na naszym CD znajdziecie znane latynoamerykańskie rytmy jak "La Bomba", "La Colita" czy "Conga" ale też inne przeboje, jak "YMCA", "Grease Lighting", "Saturday Night Fever" czy "Hey Baby".
W Polsce animacja czasu wolnego jest coraz bardziej popularna, a wraz z nią - tańce klubowe. Pojawiają się coraz częściej w hotelach, aquaparkach i kąpieliskach wodnych i są stosowane jako zabawa integrująca na imprezach i eventach. Nasze piosenki dają możliwość dobrej zabawy przy salsie i innych latinoamerykańskich rytmach.
Tańce klubowe są też obowiązkowym i uwielbianym elementem wszystkich eventów organizowanych przez Firmę PRO-STAFF Polska:)

Cena: 45 zł + koszt wysyłki

Palloncini Nuove Sculture - Fantastyczne balonowe kreacje

Podręcznik niezbędny w pracy każdego Animatora dziecięcego 67 prostych modeli z balonów

Tą książkę serdecznie polecamy wszystkim osobom, które pracują albo będą pracować z dziećmi. Zawiera ona aż 67 prostych modeli z balonów, których wykonanie opisane jest "krok po kroku".
Książka zawiera prawie 1000 fotografii! Napisana jest w czterech językach najczęściej stosowanych w animacji: angielskim, niemieckim, włoskim i francuskim, a więc jest jednocześnie doskonałym materiałem do nauki języków obcych.
Są tu opisane podstawowe techniki przy kreacjach z balonami, rady dla początkujących i wskazówki dla doświadczonych animatorów.
Książka uczy, jak z balona stworzyć zwierzątka, kwiaty, pająki i inne kreatywne postacie.

Cena: 80 zł + koszt wysyłki

Palloncini Da Sogno - Balony jak ze snów

Podręcznik niezbędny w pracy każdego Animatora dziecięcego z doświadczeniem
31 bardziej złożonych modeli z balonów

Tą książkę serdecznie polecamy wszystkim  osobom, które pracują albo będą pracować z dziećmi i mają już doświadczenia z kreacjami balonowymi. Szczególnie dla tych, którzy szukają nowych pomysłów na animację dziecięcą.
Zawiera ona 31 prostych, aczkolwiek nie najprostszych modeli z balonów, których wykonanie opisane jest "krok po kroku". Książka zawiera ponad 1000 fotografii! Napisana jest w czterech językach najczęściej stosowanych w animacji: angielskim, niemieckim, włoskim i francuskim, a więc jest jednocześnie doskonałym materiałem do nauki języków obcych.
Są tu opisane podstawowe techniki przy kreacjach z balonami, rady dla początkujących i wskazówki dla doświadczonych animatorów.

Cena: 80 zł + koszt wysyłki

Fantastici Palloncini - Fantastyczne balony

Podręcznik niezbędny w pracy każdego Animatora dziecięcego z profesjonalnym doświadczeniem
44 oryginalnych modeli z balonów

Tą książkę serdecznie polecamy wszystkim osobom, które pracują albo będą pracować z dziećmi i mają umiejętności w pracy z balonami. Szczególnie dla tych, którzy szukają nowych pomysłów na animację dziecięcą.
Zawiera ona aż 44 oryginalnych modeli z balonów, których wykonanie opisane jest "krok po kroku". Książka zawiera prawie 1000 fotografii!
Napisana jest w dwóch językach stosowanych w animacji: angielskim i włoskim, a więc jest jednocześnie doskonałym materiałem do nauki języków obcych.
Są tu opisane podstawowe techniki przy kreacjach z balonami, rady dla początkujących i wskazówki dla doświadczonych animatorów.

Cena: 80 zł + koszt wysyłki

PROMOCJA:
Przy zakupie wszystkich 3 publikacji o balonach - zniżka!
Cena 3 publikacji w komplecie: 180 zł

wyślij zamówienie na biuro@prostaff.pl 

Firma:

Prostaff Ewa Kurdziel
Siedziba: Łużycka 15,
59-900 Zgorzelec

Biuro rekrutacyjne:

Prostaff Ewa Kurdziel
Siedziba: Łużycka 15,
59-900 Zgorzelec
668 183 362 biuro@prostaff.pl

Polecamy odwiedzić:

www.PROSTAFF-EVENTY.pl