Castingi

palma

ZOBACZ VIDEO Z POPRZEDNICH CASTINGÓW PRO-STAFF!   

palma CASTING PRO-STAFF NA WAKACJE 2016:

07.05.2016 KRAKÓW

PRACA: HISZPANIA, WYSPY KANARYJSKIE, BALEARY 

casting%2009 

DOSTĘPNE DESTYNACJE: Hiszpania (Katalonia, Walencja, Andaluzja), Wyspy Kanaryjskie (Gran Canaria, Lanzarote, Fuerteventura, Teneryfa, La Palma), Baleary (Majorka, Ibiza, Minorka, Formentera)

DOSTĘPNE STANOWISKA: ANIMATORZY

 Animatorzy: Allround, Kids, Sport, Dance (więcej o stanowiskach możesz przeczytać tutaj.)

Ważne: decyzję o otrzymaniu pracy otrzymasz od pracodawcy od razu w dniu castingu!  Po castingu będziesz mieć aż 7 dni na potwierdzenie, czy przyjmujesz ofertę pracodawcy. 

KOGO SZUKAMY:

Skoro już jesteś na naszej stronie, to znaczy, że interesujesz się animacją, a więc my szukamy właśnie Ciebie!  :) Nie musisz mieć doświadczenia, a jeśli bierzesz udział w castingu, to nie  musisz też mieć ukończonego wcześniej kursu animatora, by starać się o kontrakt. Musisz po prostu mieć pasję do tej pracy i pokazać ją na castingu! :-) Prześlij swoje CV na biuro@prostaff.pl z dopiskiem „Casting Pro-Staff 07.05.2016 Kraków.

Poza tym, poszukiwane przez pracodawców profile kandydatów to:

   -- doświadczeni animatorzy LUB

  -- kandydaci BEZ DOŚWIADCZENIA, którzy w sezonie 2016 chcą nauczyć się animacji LUB

 --osoby aktywne, energiczne, komunikatywne, towarzyskie, pełne pozytywnej energii i entuzjazmu, posiadające zdolności językowe, lubiące pracę zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi, lubiące sport i taniec, samodzielne ale potrafiące współpracować w grupie LUB

   --opiekunowie kolonijni, kandydaci mający doświadczenie w kreatywnej, aktywnej pracy z dziećmi LUB

  --kandydaci uzdolnieni sportowo, umiejący prowadzić zajęcia fitnessu, zumby, yogi, pilatesu, aqua-aerobiku, instruktorzy różnych sportów LUB

   --kandydaci uzdolnieni tanecznie (tancerze i choreografowie wszelkich stylów i form tancecznych, instruktorzy Zumby i Salsation oraz uczestnicy zajęć Zumba i Salsation; bez względu na to, jaki styl tańczysz i bez względu na to, na jakim poziomie zaawansowania jestes, jesli kochasz taniec i chcesz uczyć się go i wykorzystywać w pracy animatora – ZGŁOS SIĘ!)

 Potrzebne języki obce: 

  -- dobry angielski

 -- ogromnym atutem będzie znajomość drugiego języka obcego, w szczególności języka niemieckiego LUB francuskiego LUB hiszpańskiego na poziomie pozwalającym na swobodną konwersację na codzienne tematy związane z hotelowym życiem lub prowadzonymi zajęciami. 

 Potrzebna dyspozycyjność: na 3, 4, 5 lub 12 miesięcy. Każdy kandydat może indywidualnie ustalić daty zatrudnienia z pracodawcą.

 Wynagrodzenie: Wszyscy animatorzy mają zapewnione BEZPŁATNIE zakwaterowanie i wyżywienie. Wynagrodzenie dla początkujących osób, które w sezonie 2016 będą dopiero uczyć się animacji, zaczyna się od kwoty  700 euro netto (czyli  “na rękę”) miesięcznie, a dla osób doświadczonych stawki ustalane są indywidualnie w zależności od języków obcych, dyspozycyjności i doświadczenia + opłacone zakwaterowanie + opłacone wyżywienie

Koniecznie zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami o warunkach pracy i kosztami wyjazdów do destynacji: link.

ZGŁOSZENIA: informacje poniżej 

GALERIE I VIDEO z poprzednich castingów: informacje poniżej 

palmaMiejsce castingu 07.05.2016:

Novotel Kraków City West    

ul. Armii Krajowej 11

Kraków

Castingi rozpoczynają się o godz. 10:00. Rejestracja uczestników od godz. 9:00. Prosimy o przybycie między godz. 9:00 a 10:00.  

  palmapalmapalmapalmapalmapalmapalmapalmapalmapalmapalmapalmapalmapalmapalmapalmapalmapalmapalma

  Zgłoszenia na castingi:

  Udział w castingach Pro-Staff Polska jest bezpłatny.

  Warunkiem uczestnictwa w castingu jest wcześniejsza rezerwacja miejsca na liście uczestników. Potwierdzenie rezerwacji miejsca ze strony Pro-Staff Polska odbywa się drogą mailową i telefoniczną. 

  Podstawą rezerwacji miejsca jest nadesłanie emaila zgłoszeniowego z załączonym CV oraz dopiskiem „Casting Pro-Staff 07.05.2016 Kraków” pod adresem biuro@prostaff.pl (można również kliknąć w poniższy link i skorzystać z gotowego formularza zgłoszeniowego).

   

  ZGŁASZAM SIĘ! :-)

   

palmaCo powinienem/powinnam ze sobą zabrać na casting?

 • dwie kopie CV Pro-Staff stworzonego poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego: bezpośredni link do formularza. Formularz należy wypełnić w języku angielskim jak najstaranniej i najpełniej, zwracając szczególną uwagę na umiejętności w zakresie języków obcych, sportu, opieki nad dziećmi oraz muzyki (tańca, śpiewu, wszelkich występów przed publicznością)
 • UWAGA: PROSIMY KONIECZNIE ZAKTUALIZOWAĆ DATY DYSPOZYCYJNOŚCI (AVAILABILITY DATES) W CV. Nieaktualne daty dyspozycyjności powodują automatyczne wyłączenie CV z dalszej rekrutacji na castingu.

 • dwa zdjęcia wielkości fotografii paszportowej/legitymacyjnej– zdjęcia prosimy przypiąć zszywaczem po jednym na kopiach formularzy zgłoszeniowych, w prawym górnym rogu pierwszej strony 
 • wygodny strój do zajęć ruchowych
 • długopis

palma

Program castingów Pro-Staff Polska:

Castingi składają się z następujących części:

 • Rejestracja uczestników – godz. 9:00 – Do rejestracji na castingu należy przygotowali CV w dwóch egzemplarzach oraz fotografie. Podczas rejestracji, uczestnicy otrzymają numery startowe, według których będą występować w kolejnych częściach castingu.
 • Rozpoczęcie Castingu – godz. 10:00 – Prezentacja pracodawcy i organizatorów castingu - omówienie destynacji, rodzajów stanowisk, oraz warunków zatrudnienia proponowanych w poszczególnych destynacjach przez pracodawcę
 • Prezentacja uczestników – Część praktyczna castingu – ta z uśmiechem. :-)
 • Formalności związane z zatrudnieniem na stanowisku Animatora - szczegóły kontraktów, wymagane dokumenty.
 • Rozmowy kwalifikacyjne – wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na indywidualne rozmowy kwalifikacyjne z pracodawcą, po których otrzymają potwierdzenie pracy. 

palma%20pro-staff

 ZOBACZ VIDEO I GALERIE Z CASTINGÓW Z POPRZEDNICH SEZONÓW!

    SEZON 2015

VIDEO 24.01.2015 – Hiszpania 

VIDEO 28.02.2015 – Grecja

 

                          SEZON 2014

        VIDEO 11.01.2014                   VIDEO 08.02.2014 

          11                      08

      GALERIA 11.01.2014                  GALERIA 08.02.2014

casting%2011     casting%208

                                SEZON 2013

       VIDEO 19.01.2013                  VIDEO 23.02.2013      

         190120131                      23022013

      GALERIA 19.01.2013              GALERIA 23.02.2013

miniatura%20casting%20hiszpania%202013         miniatura%20casting%20grecja%202013